Anasayfa Nöbet Hikayeleri

Nöbet Hikayeleri

Yazar: Tuna Yıldırım

www.eczagundem.com “Nöbet Hikayeleri”nizi bekliyor!

“Bilenler konuşmuyor, konuşanlar bilmiyor.” Lao Tsu

Bir eczacının yaşamı, içinde sayısız öyküyü barındıran renkli, canlı ve yeniliklere açık o güzel öyküler gibidir. www.eczagundem.com, siz değerli eczacıların öykülerini bir araya toplamak istiyor. Bu amaçla eczacının yaşam tarzını en iyi ifade edebileceği farklı öykü temaları geliştirdik. İlk temamız “Nöbet Hikâyeleri”.

Siz de “Nöbet Hikâyenizi” adresimize info@eczagundem.com göndererek bu çalışmaya ortak olun. Kolektif amaçlarıyla insan sağlığına hizmet eden mesleğin yine kolektif olarak hazırlanmış bir kitaba ilham vermesi, aslında beklenmedik bir şey olmasa gerek. Hikâyelerinizi edisyondan geçirerek sizin de izninizle önce internet sitesinde, ardından hazırlanacak olan kitapta bir araya getirmeyi planlıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!