Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Yazar: Hülya Yılmaz

www.eczagundem.com
Türkiye genelindeki; ilaç, serbest eczacılar; firma, kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, fakülteler, akademisyenler ile nihai olarak tüketici & hastaların bir arada bulundukları ve iletişimin tek çatı altında sağlandığı ilk ve tek haber portalıdır.

www.eczagundem.com halk sağlığında doğru bilgilendirme ve doğru yönlendirmeye hassasiyet göstermektedir. Sektörümüzde hızlı, etkili, güvenilir, yenilikçi, sürdürülebilir ve güncel yapısı ile Ecza Gündem eczacı, doktor, firma yetkilisi ve akademisyenlere yeni bir kaynak sunmaktadır.

www.eczagundem.com haber portalı olmasının yanı sıra özel projelere imza atmaktadır.
Eczacılık Kongrelerinde, ‘​’Kongre Gazetesi’​’​ ile;
Kongreye katılamayan eczacılara, etkinlikte öne çıkan başlıklar, oturum detayları, sunumlardan izlenimler ile etkinliğin sektöre katkısı ve oluşturulan gündem başlıkları ulaştırılmaktadır.

Eczacı ve doktor yazarlarından oluşan medikal ekibi ile, firmalara özel marka stratejisine uygun içerikler ve medikal çalışmalar hazırlanmaktadır.

Yalnızca eczacılarımızın kayıtlı olduğu kapalı gruplarda;
Doktor ve Eczacılarımız için özel hazırlanmış içerikler ile mesleki gelişime katkı sağlanmaktadır.
Firma, marka ve sosyal sorumluluk projeleri tanıtılmaktadır.
www.eczagundem.com\ atamalar bölümü sayesinde birçok eczacımız tercihlerini daha doğru bir şekilde yapmaktadır.
Sınavların yapılacağı dönemler ile ilgili bilgilendirme
Anket (kamu kurumlarında atanma ihtimalini artırmak için)
Atamalar ile ilgili tüm izlenecek yollar. Gönderilecek evraklar vs .
Kurumların yıllık alım yaptıkları sayı ve kurum hakkında bilgi.
Atama sonrasında izlenecek hukuki ve zorunlu işlemler takip edilebilmektedir. Geniş atama arşiviyle Sağlık Bakanlığının dahi web sayfası üzerinden paylaştığından daha geniş kapsamlı bir arşiv sunmaktadır.

Ecza Gündem’i takipte olun.
Sevgi ve Saygılarımızla

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!