Anasayfa Duyurular Sağlıkta Eczacının Rolü Söyleşileri başlıyor

Sağlıkta Eczacının Rolü Söyleşileri başlıyor

Yazar: Ecza Gündem

Ecza Gündem ve Türk Eczacıları Birliği imzasını taşıyan “Sağlıkta Eczacının Rolü” söyleşilerinin ilki “Sağlık mensuplarının Covid-19 pandemisine ortak yaklaşımı ve birinci basamak sağlık hizmetlerinde eczacının rolü” temasıyla gerçekleşiyor.

19 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat 21.00’de eczagundem.com’dan canlı yayınlanacak söyleşide, sağlık ve eğitimdeki yeni protokoller, pandemi sürecindeki eczacının rolü ve olası bir ikinci dalganın eğitim ve sağlıktaki etkileri, alanında uzman konuşmacılar tarafından masaya yatırılacak.

19 Ağustos 2020 Çarşamba günü saat 21.00’da eczagundem.com’dan canlı yayınlanacak söyleşinin açılışında Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak eczacılara seslenerek TEB’in eczacılık gündemini özetleyecek. İç Hastalıkları ve Kan Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Prof. Dr. Esin Şenol ve Marmara Ünv. Ecz. Fak. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şule Apikoğlu Rabuş sağlık ve eğitimdeki yeni protokoller, pandemi sürecindeki eczacının rolü ve olası bir ikinci dalganın eğitim ve sağlıktaki etkileri gibi eczacılık danışmanlığının ön planda olduğu konu başlıkları ortak yaklaşımla masaya yatırılacak.

Halk Sağlığında yakın gelecekte neler tartışılacak, eczacılar ne diyor?

Sağlıkta Eczacının Rolü webinarlarında birinci basamak sağlık hizmeti sunan eczacıların halk sağlığında öne çıkan ve tartışılan konulardaki görüşlerinin alındığı 10 soruluk anket düzenlenecek. Okul gündeminde sağlık mensuplarının yaklaşımı, aşılar, koronavirüs aşısı, eczanelerde maske ve sosyal mesafe kuralındaki son durum gibi önemli sağlık sorularını içeren anketin sonuç raporu hekim ve eczacılar ile ayrıca paylaşılacaktır.

Canlı yayına katkı sunan eczacılarımıza sürpriz hediyeler var.

Argivit ve Lipozone’un ana sponsorluğunda gerçekleşecek Sağlıkta Eczacının Rolü söyleşisini canlı olarak izleyen eczacılar, sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. 

Yaratıcı Ebeveyn- Mutlu Çocuk Eğitimi’ne ücretsiz katılım için Lütfen kayıt olun!

https://livecastmedia.com/event/signup/eczagundem?lang=tr

Related Posts

Bir yorum bırakın

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın