Anasayfa Haber Eau Thermale Avène Hydrance Perfecteur SPF30 Krem

Eau Thermale Avène Hydrance Perfecteur SPF30 Krem

Yazar: Hülya Yılmaz

Renkli nemlendirici, renkli koruma

“Eau Thermale Avène Hydrance Perfecteur  SPF30 Krem”

Eau Thermale Avène Hydrance Optimale Skin Tone Perfecteur SPF 30 Krem

 

Eau Thermale Avène Hydrance Perfecteur SPF 30 verdiği hafif renk tonuyla, pürüzleri kapatır, cilt tonunu düzenler. Yoğun bir şekilde cildi nemledirirken, 30 SPF özelliğiyle güneşten korur. Avène Termal Suyu’nun nemlendirici etkisi kremin cilt tarafından anında emilerek, uzun süreli nemli kalmasını sağlar ve cildi aydınlatır.

 

Güneş; ciltteki kuruluk, nemsizlik, pürüzler ve ton farklılıklarının nedenlerinden biridir. Nemsiz kalmış cilt matlaşır, parlaklığını ve esnekliğini kaybederek, sert ve pürüzlü hale gelir.

 

Avène Hydrance Perfecteur SPF 30 Krem, cildinizi nemlendirir, zararlı güneş ışınlarından 30 koruma faktörüyle korur, formülündeki kuvvetli anti-oksidan olan E vitamini öncüsüyle (pre-tokoferil) serbest radikallere karşı bir kalkan oluşturur. Renklendirici bakır renkli ve sedefli ajanlar sayesinde soluk cilt tonunu düzenleyerek doğal bir görünüm sağlar. Ciltteki güneş lekeleri, akne izleri veya yaşlanmaya bağlı lekelerin görünümünü engellemeye yardımcı olur. Doğal ajanlar içeren yumuşak, matlaştırıcı, pürüzsüzleştirici yapısıyla homojen olmayan renk dağılımını düzenler, mikro çizgileri doldurur ve cildi aydınlatır.

 

Avène Termal Suyu’nun yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkileriyle formülü güçlendirilmiştir. Avène Termal Suyu kremin cilt tarafından hızla emilerek, uzun süreli nemli kalmasını ve sağlıkla ışıldamasını sağlar.

 

Eau Thermale Avène Hydrance Optimale Skin Tone Perfecteur SPF 30 kuru ve çok kuru ciltlerle, normal ve karma ciltler için formüle edilmiştir.

 

Kuru ve çok kuru ciltler için RICHE,

Normal ve karma ciltler için LEGERE geliştirilmiştir.

Paraben, Alcohol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Octocrylene, Methoxycinnamate, Cyclic Silicones içermeyen formülüyle güvenlidir.

 

Kullanım Şekli: Düzenli olarak sabahları temiz ve kuru cilt üzerine, yüz ve boyun bölgenize hassas bir şeklide masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emildiği için, uygulaması kolaydır ve etkisi anında gözlenir. Anında kızarıklıkları görünmez hale getirir ve yatıştırır.

 avene-hydrance_perfecteur_legere_karma-cilt_renkli-nemlendirirci-40ml-89-tl

Eau Thermale Avène Hydrance Optimale Skin Tone Perfecteur SPF 30

Eczane Satış Fiyatı: LEGERE  40 ml 89 TL /  RICHE 40 ml 89,9 TL

Related Posts

Bir yorum bırakın

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın