Anasayfa Haber Ducray Kelual DS Yağlı Kepek Şampuanı

Ducray Kelual DS Yağlı Kepek Şampuanı

Yazar: Hülya Yılmaz

Saçlarınıza yapışan yağlı kepekten kurtulun

 “Ducray Kelual DS Yağlı Kepek Şampuanı”

Ducray Kelual DS Yağlı Kepek Şampuanı içeriğinde bulunan tedavi edici ve yatıştırıcı etken maddeler ve bu maddelerin sinerjik etkisiyle kaşıntılı pullanmalara çözüm getirir. Dermatit problemlerine karşı etkindir.Pullanmayı engeller ve saç derisini hızla yatıştırır. İdeal bakım sağlar. Yenilenen deri, saçların daha sağlıklı ve daha dolgun uzamasını sağlar.

Hormonal problemler, stres, yorgunluk, düzensiz ve kötü beslenme, yetersiz temizlik, sağlık problemleri gibi bir takım içsel nedenler ile yanlış saç ürünleri kullanımı gibi dış etkenler saçta kepek problemini ortaya çıkartabilir veya tetikleyebilir. Kepeklenme olayı hafife alınmamalı, ciddi vakalarda mutlaka uzman bir dermatologa danışılmalıdır.

 

Yağlı saçta oluşan kepek saça yapışır dökülmez. Bunlar dışında saç diplerinde kepeklenme ile kendini gösteren seboreik dermatit, sedef ve egzama gibi ciddi saçlı deri hastalıkları da vardır.

 

Yağlı kepeği düzenli kullanacağınız iyi bir kepek şampuanı olan Ducray Kelual DS ile kontrol altına almanız ve tedavi etmeniz mümkündür. Saçın sıklıkla yıkanması ve yıkandıktan sonra iyice durulanması önemlidir.
Ducray Kelual DS şampuan kullanımın ilk gününden itibaren hissedilebilen iyileştirici özelliğiyle, özellikle Malassezia Mantarları üzerinde hem öldürücü hem de üremelerini bir sonraki yıkamaya kadar engelleyici kuvvetli bir etki sağlar. Kaşıntı pullanma ve enflamasyonu da giderir. Bileşiminde tedavi edici ve yatıştırıcı etken maddeler vardır. Bu moleküllerin sinerjik etkisi sayesinde kaşıntılı pullanmalara etkin çözüm getirir. (Siklopiroksolamin + Çinko Piritiyon + Keluamid). Kelual DS şampuan pullanmayı uzun süreli olarak bertaraf eder ve saç derisini hızla yatıştırır.

 

Ducray Kelual DS  şampuan ıslak saç üzerine haftada 2 kere uygulanır. 3 dk bekletilir ve durulanır. Kalıcı sonuç için en az 6 hafta uygulanır. Tedavi sırasında idame olarak Elution Şampuan ve Kelual Zinc Losyon önerilir. Normal ve yağlı saç derisinde kullanılabilir.

 

Ducray Kelual DS Eczane Satış Fiyatı: 100 ml 52,9 TL

Related Posts

Bir yorum bırakın

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın