Anasayfa Duyurular Bristol-Myers Squibb Türkiye ekibine 3 yeni atama

Bristol-Myers Squibb Türkiye ekibine 3 yeni atama

Yazar: Ecza Gündem

Bristol-Myers Squibb Türkiye’de Uzm. Ecz. Adnan Cem Ömeroğlu Medikal Müdür, Nihal İşgüzerer İmmüno-Onkoloji Ürün Müdürü, Ümit Utku Kara ise İzmir Bölge Müdürü pozisyonlarına getirildi

İmmüno-onkolojik tedavilerin ülkemize kazandırılmasında öncü bir rol üstlenen, yenilikçi ilaçları keşfetmeyi, geliştirmeyi ve sunmayı misyon edinen Bristol-Myers Squibb Türkiye (BMS), gerçekleştirdiği önemli atamalarla ekibini güçlendirmeyi sürdürüyor.

Uzm. Ecz. Adnan Cem Ömeroğlu Medikal Müdür, Nihal İşgüzerer İmmüno-Onkoloji Ürün Müdürü, Ümit Utku Kara ise İzmir Bölge Müdürü pozisyonlarına atanarak BMS Türkiye ailesine katıldı.

 

Uzm. Ecz. Adnan Cem Ömeroğlu- Medikal Müdür

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olan Adnan Cem Ömeroğlu, yine İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde Farmakognozi (Doğal Kaynaklı İlaçlar) yüksek eğitimini tamamladı.

2016-2019 yıllarında Astellas ve Takeda İlaç’ta Medikal Müdür pozisyonunda görev yapan Uzm. Ecz. Ömeroğlu daha önce sırasıyla, Servier, GlaxoSmithKline, Janssen İlaç’ta Satış, Medikal, Ruhsat, Kalite ve Araştırma Geliştirme departmanlarında çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Farklı alanlarda sektör tecrübesine ve Onkoloji alanında 5.5 yıllık deneyime sahip olan Uzm. Ecz. Adnan Cem Ömeroğlu, 4 Ekim 2019 itibarıyla Medikal Müdür olarak BMS Türkiye ekibine dahil oldu.

 

Nihal İşgüzerer – İmmüno-Onkoloji Ürün Müdürü

Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Nihal İşgüzerer, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Executive MBA ve Kanada King’s Collage’da İşletme eğitimi aldı. 13 yıllık ilaç sektörü deneyimine sahip Nihal İşgüzerer, 2016-2019 yılları arasında Novartis Onkoloji’de Onkoloji ve Nadir Hastalıklar Ürün Müdürü olarak görev aldı. Daha önce yine Novartis şirketinde Diyabet & Kardiyovasküler grubunda İzmir Tıbbi Tanıtım Uzmanı ve Novartis Onkoloji’de Onkoloji İzmir Ürün Uzmanı olarak çalıştı. Nihal İşgüzerer, onkolojideki saha geçmişi ve ürün müdürlüğü deneyimi ile 14 Ekim 2019 tarihi itibariyla BMS Türkiye İmmüno-Onkoloji Ürün Müdürü pozisyonundan sorumlu olacak.

 

 

Ümit Utku Kara – İzmir Bölge Müdürü

İlaç Endüstrisi’ne 2003 yılında Roche firmasında Satış Temsilcisi olarak giriş yapan Ümit Utku Kara, 2006 yılında BMS Türkiye ekibine katıldı. Ümit Utku Kara, Hematoloji ve Onkoloji alanlarında yüksek sorumluluk ve büyük başarı gösterdiği çalışmalarıyla çeşitli alanlarda ödüller kazandı. 2013 yılında BMS Akademi Değerlendirmesi’nde gösterdiği yüksek performansıyla “Kıdemli Satış Temsilci” seviyesine yükseldi. Ümit Utku Kara, 1 Temmuz 2019 tarihi itibariyla, İzmir Bölge Müdürü pozisyonuna getirildi.

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!