Anasayfa Kariyer Duyuruları Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı Ülke Müdürü Gürkan Ulusoy Oldu

Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı Ülke Müdürü Gürkan Ulusoy Oldu

Yazar: Ecza Gündem

Boehringer Ingelheim Türkiye’nin Hayvan Sağlığı Ülke Müdürlüğü’ne Gürkan Ulusoy atandı. Ulusoy, 22 Haziran 2020 itibarıyla yeni görevine başladı.

Boehringer Ingelheim, Türkiye, 20 Temmuz 2020 – İnsan ve hayvan sağlığını geliştirme hedefiyle faaliyetlerini sürdüren araştırma ve geliştirme odaklı ilaç şirketi Boehringer Ingelheim Türkiye, sektörün önde gelen isimlerini bünyesine katmaya devam ediyor.

Hayvan Sağlığı sektörünün deneyimli ismi Gürkan Ulusoy, 22 Haziran 2020 itibarıyla Boehringer Ingelheim Türkiye’nin Hayvan Sağlığı Ülke Müdürü olarak görevine başladı.

Gürkan Ulusoy Kimdir? 

Özgeçmiş bilgisi

ODTÜ Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olan Gürkan Ulusoy kariyerine 2003 yılında Unilever firmasında Satış Uzmanı olarak başladı ve 2005-2013 tarihleri arasında Philip Morris firmasında sırasıyla; Bölge Yöneticisi, Kilit Müşteriler Müdürü, Bölge Satış Müdürü, Satış Planlama & Geliştirme Müdürü (STA), Ticaret & Müşteri Etkileşimi Müdürü (EEMA) ve İş Geliştirme Müdürü gibi farklı rollerde görevler üstlendi. 2015 yılında atandığı Bayer firmasında ise; Satış Kanalları Mükemmelliyeti Müdürü (Türkiye&Orta Doğu), Ticari Pazarlama ve Satış İnovasyonları Direktörü ve Hayvan Sağlığı Ülke Müdürü (Türkiye) olarak çeşitli görevlerde bulundu.

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!