Anasayfa Bepanthol Baby’den “Anne Olan Anlar” kampanyası

Bepanthol Baby’den “Anne Olan Anlar” kampanyası

Yazar: Tuna Yıldırım

Bepanthol Baby’den “Anne Olan Anlar” kampanyası

Deneyen annelerin %98’inin tavsiye ettiği* marka Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, video serisi olarak başlattığı “Anne Olan Anlar” kampanyası kapsamında izleyiciyi her biri kendine özgü karakterdeki 9 annenin bebekleriyle yaşadığı deneyimlere tanık olmaya davet ediyor.

Kaygılı, sosyal, doğal yaşamı seven, acemi, anne adayı, çalışan… Her annenin yaşamındaki dinamikler birbirinden farklı. Tam da bu iç görüyle annelik deneyiminin her anne için farklı yaşandığından yola çıkan projenin odaklandığı nokta ise annelerin bazı durumlarda ortak paydada birleşmeleri. Pişik sorununun anneye ve bebeğe yaşattıkları da bu ortaklıklardan bir tanesi. Bu problemin hayatlarına olan etkisinin anlatıldığı filmler dünyanın farklı ülkelerinde annelere ulaşacak ve yolculuklar farklı olsa da pişik gibi ortak sorunlar için aynı çözümde buluşmanın mümkün olduğunu gösterecek.

*Kasım 2018’de IPSOS tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre…

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!