Anasayfa Duyurular Bayer’den 4 Mevsim Mobil Uygulama kullanıcıları için özel çekiliş!

Bayer’den 4 Mevsim Mobil Uygulama kullanıcıları için özel çekiliş!

Yazar: Tuna Yıldırım

Bayer, tarım üreticileri için geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması kullanıcılarına özel hediye çekilişi düzenliyor.

Çekilişe 31 Ekim tarihine kadar iOS veya Android uyumlu telefonuna 4 Mevsim uygulamasını indiren ve soruyu yanıtlayan tüm üreticiler katılabiliyor.

Bayer, tarım üreticilerini dijitalleşen tarım sektörüyle tanıştırmak ve üreticilerin tarım ürünleri hakkında uzman görüşlerden faydalanmasını sağlamak amacıyla geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması kapsamında, 31 Ekim tarihine kadar devam eden hediye çekilişi düzenliyor. Kameralı mini drone seti, çim biçme makinası ve akülü budama makası kazanma şansı yaklayacak üreticiler, çekilişe 4 Mevsim uygulamasını indirdikten sonra sisteme kayıt olarak ve “Uygulamamızın en çok hangi özelliğini beğendiniz?” sorusuna yanıt vererek kolayca katılabiliyor.

Tarım ürünleri alanındaki deneyimini dijital platforma taşıyan Bayer Tarım Ürünleri’nin geliştirdiği 4 Mevsim mobil uygulaması ile üreticiler; tarlalarının ve ürünlerinin takibini yapabiliyor ve anlık bildirimlerle bölgelerindeki gelişmelerden haberdar olabiliyor. Ayrıca; hastalık, zararlı ya da yabancı ot risklerine karşı Bayer’in ilaçlama tavsiyelerini alabiliyor ve güncel tarım hal ve borsa fiyatlarını takip edebiliyor.

4 Mevsim ücretsiz mobil uygulamasını indirmek için:

iOS: https://apple.co/2XvJjPO

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bayer.cs.fourmevsim

 

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!