Anasayfa Anneler İçin Süt Pompası

Anneler İçin Süt Pompası

Yazar: Kenan Haydan

[tdc_zone tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6Ii01MCIsImJhY2tncm91bmQtaW1hZ2UiOiJ1cmwoXCJodHRwOi8vZWN6YWd1bmRlbS5jb20vd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTkvMDQvbGFyZ2VfbGVhdGhlci5wbmdcIikiLCJiYWNrZ3JvdW5kLXN0eWxlIjoicmVwZWF0IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][vc_row][vc_column tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjUwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_single_image media_size_image_height=”667″ media_size_image_width=”1000″ image=”7107″][td_block_text_with_title custom_title=”Emzirme Döneminde Göğüs Pompası Kullanımı”]

Hayatı boyunca birçok konuda sorumluluk alan kadınlar için anne olmak şüphesiz hayatlarındaki en önemli ve güzel deneyimdir. Hem anne hem de bebek için sayısız faydası olan emzirme, anne ve bebek arasında kurulan en sıcak ve en önemli bağlardan ilki ve bir tanesidir. Doğal bir süreç olan emzirmede annenin kendini rahat hissetmesi ve kaygılarından uzaklaşması, bu mükemmel deneyimin tadını çıkartmasına yardımcı olacaktır.

[/td_block_text_with_title][vc_single_image media_size_image_height=”1000″ media_size_image_width=”1000″ image=”7106″][td_block_text_with_title]

Annelik serüveninin ilk ve en özel deneyimlerinden olan emzirme döneminde bebeklerin farklı sebeplerden dolayı annelerinden ayrı kalma durumunda da anne sütü ile beslenmeye devam edebilmeleri sağlıklı bebek beslenmesi için son derece önemlidir.

Emzirmek bir bebeği beslemenin en doğru yoludur. Anneler çalışma, sosyal yaşam ya da sağlık sorunları gibi birçok nedenden dolayı bebeklerinden ayrı kaldıklarında da onları anne sütü ile beslemeye göğüs pompası kullanımı ile devam edebiliyorlar.

Anne sütü, doğumdan hemen sonra gelmeyebilir. Böyle bir durumda emzirmeye ya da göğüs pompası ile sütün sağılmaya devam edilmesi gerekir. Göğüs uyarıldığında anne sütü gelmesi için hormonlar da aktive olacak, bir süre sonra vücut düzenli anne sütü üretmeye başlayacaktır.

Bebeğinize anne sütü depolamak, göğsünüzü rahatlatmak ya da anne sütü üretiminizi desteklemek için göğüs pompası kullanılması önerilir. Kolay, Konforlu ve Kompakt yapısı ile yeni Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası etkili vakum gücü ile kullanım rahatlığı sunmaktadır. 

[/td_block_text_with_title][vc_single_image media_size_image_height=”677″ media_size_image_width=”1000″ image=”7105″ image_url=”http://www.lansinoh.com.tr” open_in_new_window=”yes”][td_block_text_with_title custom_title=”Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası”]

Avuç içine sığan, hafif ve küçük motoru ile tek elle kolayca kullanılır. Elektrik prizine ihtiyaç duymadan sağım yapılabilir.

Taşınabilir şarj cihazı (powerbank) ile kullanılabilir.  Daha az parça kolay taşıma, kolay temizleme ve kolay kurulum imkanı sağlar.  2 fazlı teknoloji, uyarı ve sağım fazları ile doğal emme hareketinin taklit edilmesini ve anne sütü üretiminin maksimuma çıkmasını destekler.  Ayarlanabilir ritim ve 5 farklı vakum gücü, etkin sağım sağlar.  LED göstergesinde sağım ayarları görülebilir.  BPA ve BPS içermeyen, gıda saklamaya uygun polipropilenden üretilmiştir.  Lansinoh® NaturalWave® Biberon Emziği içerir.  Doğal emme hareketini destekleyen NaturalWave® Biberon Emziği, bebeğinizin biberonu kolay kabul etmesine ve emmeye geri dönmesine yardımcı olur.

Lansinoh hakkında: Lansinoh, 1984 yılındaki kuruluşundan bu yana 30 yılı aşkın emzirme uzmanlığı ile, annelerin daha uzun süre emzirebilmeleri için gerekli ürün ve desteği sunmaktadır.

Annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için, birçok ürün geliştiren markanın ürün portföyünde; dünyanın en saf ve en güvenli meme ucu kremi Lansinoh HPA® Lanolin, göğüs pompaları, göğüs pedleri, süt saklama poşet ve şişeleri, göğüs ucu çıkarıcı, sıcak soğuk göğüs terapi pedleri ve bebeklerin peristaltik emme hareketini uygulayabildikleri ve sonrasında emzirmeye dönmelerini destekleyen biberon gibi ürünler bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için; www.lansinoh.com.tr , facebook.com/lansinoh, twitter.com/LansinohTR, Instagram/Lansinohturkiye

[/td_block_text_with_title][vc_single_image media_size_image_height=”667″ media_size_image_width=”1000″ image=”7108″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image media_size_image_height=”276″ media_size_image_width=”400″ height=”276″ width=”400″ image_url=”http://www.eczagundem.com/bepanthol” image=”7166″][vc_single_image media_size_image_height=”276″ media_size_image_width=”400″ height=”276″ width=”400″ image=”7170″ image_url=”http://www.eczagundem.com/anneler-gunu-dosyasi”][vc_single_image media_size_image_height=”276″ media_size_image_width=”400″ height=”276″ width=”400″ image=”7172″ image_url=”http://www.eczagundem.com/anneler-icin-sut-pompasi”][vc_single_image media_size_image_height=”400″ media_size_image_width=”400″ height=”330″ width=”330″ image=”7048″ image_url=”http://eczagundem.com/anneler-gunu-dosyasi” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjcwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][vc_single_image media_size_image_height=”400″ media_size_image_width=”400″ height=”330″ width=”330″ image=”7049″ image_url=”http://eczagundem.com/eczacilar-gunu”][vc_single_image media_size_image_height=”400″ media_size_image_width=”400″ height=”330″ width=”330″ image=”7050″ image_url=”http://eczagundem.com/ramazan-dosyasi”][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!