Anasayfa Duyurular Toplantı Masalarından Serin Sulara; MSD Dragons Kürek Takımı

Toplantı Masalarından Serin Sulara; MSD Dragons Kürek Takımı

Yazar: Hülya Yılmaz

İSTANBUL, 17 Ağustos 2016 – 16 farklı branşta şirket çalışanlarının yarıştığı Corporate

Games’e bu yıl ilk kez katılan MSD Türkiye, Dragon Boat yarışındaki performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

19 kişiden oluşan MSD Dragons Kürek Takımı, aylarca süren antrenmanların ardından ilk yarışından zaferle dönerken; yarışların ilk gününde en iyi ikinci zamanı yaptı. 1.17 dakika ile iyi bir performans gösterdi.

Bu yıl 14.sü düzenlenen Corporate Games, “Yaşam Boyu Spor” felsefesiyle kişilere spor bilinci vermeyi amaçlıyor. Şirketlerde takım ruhu ve  motivasyonu artırmak, işyerinde verimlilik ve zindelik yaratmak amacıyla her yaştan sporseveri bir araya getiren organizasyonda yarışan MSD Türkiye ekibi şirket kültürüne paralel bir şekilde, centilmen ve mücadeleci bir ekip çalışmasını ortaya koymaya önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

MSD Kürek Takımı-2

MSD Hakkında

Dünyanın en büyük sağlık kuruluşlarından olan MSD, sağlığın korunması ve geliştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da Merck (NYSE: MRK) olarak bilinen MSD, reçeteli ilaçlar, aşılar, biyolojik tedaviler ve hayvan sağlığı da dâhil geniş bir yelpazede sahip olduğu portföyü ile 140 ülkede yaratıcı sağlık çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir.

MSD, sağlığa erişimi artırmaya yönelik kararlılığını, gelişmiş kural, program ve işbirlikleri uygulamaları ile ortaya koymaktadır. Daha fazla bilgi için: www.msd.com.tr ve www.merck.com.

Bilgi için: Eda Zing BG İletişim
0 216 441 35 31
0535 605 54 25

Related Posts

Bir yorum bırakın

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın