Anasayfa Eczane Haberleri Tektem’den Corona Virüs’e karşı dezenfeksiyon ürünleri

Tektem’den Corona Virüs’e karşı dezenfeksiyon ürünleri

Yazar: Tuna Yıldırım

Tektem İlaçlama ve Sosyal Hizmetler tarafından piyasaya sunulan Nanoksia Dezenfektan, Bakterisidal, Virüsidal, Fungisidal, Tuberculocidal, Mikobakterisidal ve Sporisidal etkinliğe sahip bir ürün.

Araçlarda, dairelerde, işyerlerinde ve binalarda ihtiyaç duyulan bu dezenfeksiyon solüsyonu, formülasyonunda %0.054 gümüş – CAS #7440-22-4 aktif madde ve %90.946 Çözücü inaktif madde ve %9 indirgeyici madde içermektedir.

Nanoksia kullanıma hazır solüsyondur.

ISO 10993-10 test standardına göre yapılan çalışmada, Nanoksia Dezenfektanının irritan (tahriş edici) özelliğe sahip olmadığı tespit edilmiştir.

ISO 10993-11 test standardına göre yapılan çalışmada, Nanoksia Dezenfektanının Akut Sistemik Toksik etkisinin olmadığı tespit edilmiştir.

NANOTEKNOLOJİ İLE ÜRETİLMİŞ BİR ÜRÜNDÜR.

TOKSİK KİMYASAL BİR ÜRÜN DEĞİLDİR.

% 100 VEGAN VE % 100 EKOLOJİK BİR ÜRÜNDÜR.

BİYOSİDAL RUHSATLI BİR ÜRÜNDÜR.

http://www.tektem.com.tr/

 

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!