Anasayfa En Çok Okunan Haberler TEB’den sigorta atağı

TEB’den sigorta atağı

Yazar: Ecza Gündem

Türk Eczacıları Birliği hayata geçirdiği TEB + Sigorta ile tüm meslektaşlarının eczanelerini sigortaladığını SMS ile üyelerine duyurdu. Özellikle yakın dönemde Doğu Güneydoğu bölgelerinde eczacılık yapan eczacıların operasyonlar sırasında mağdur olanların mağduriyetleri özel sigortalar tarafında kapsam dışına sayılmıştı. TEB buna karşı yaptığı sigorta ile bunu kapsam içine alarak önemli bir başarıya imza attı.

TEB Saymanlığı tarafından yapılan açıklama şöyle:

BÖLGE ECZACI ODASI
YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA

  1. Olağan Büyük Kongrede alınan karar gereği Birliğimiz iştiraki TEB Artı Sigorta Brokerliği A.Ş. ile birlikte yürütülen Eczane Sigortası çalışması sonuçlanmıştır.

Yapılan çalışma sonucu bedeli Afet fonundan karşılanmak üzere Yardımlaşma Sandığı üyesi olan tüm üyelerimizin eczaneleri 100.000 TL ye kadar oluşabilecek risklere karşı sigortalanmıştır.

TEB Artı Sigorta Brokerliği şirketimiz aracılığıyla Unico Sigorta A.Ş.’ne yaptırılan bu sigortadan gecikmiş Yardımlaşma Sandığı aidatı ve Afet fonu borcu olmayan tüm üyelerimiz yararlanabilecektir. Teminat kapsamı ekte belirtilen poliçe 10/02/2017 tarihinde yürürlüğe girmiş olup teminat kapsamına ilişkin açıklamalar ve üyelerimizin yapması gereken işlemler ekteki dosyada belirtilmiştir.

Bilgilerinizi ve üyelerinize duyurulmasını saygılarımla rica ederim.

Ecz. M. İbrahim ÖZKOL
Sayman

 

Related Posts

Bir yorum bırakın

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın