Anasayfa Editörün Seçtikleri Philips Avent Ultra Air Gece Emzikleri ile Gece Emzik Arama Derdine Son

Philips Avent Ultra Air Gece Emzikleri ile Gece Emzik Arama Derdine Son

Yazar: Tuna Yıldırım

Bebekler için her zaman en iyisini düşünen Philips Avent’in geliştirdiği yeni emzikler ile bebeklerin cildi nefes alırken, gece parlayan tasarımıyla da annelere geceleri kolaylık sağlıyor

Hayata geçirdiği proje ve ürünler ile anne ve bebeklerin hayatını iyileştiren Philips Avent, geliştirdiği ürünlerle de anne ve bebeklerin yanında olmaya devam ediyor. Yenidoğandan, 18 aya kadar kullanım imkânı sunan Ultra Air Gece Emzikleri, hassas ciltleri yumuşak ve kuru tutmak için ekstra büyük hava deliklerine sahip. Böylelikle hava delikleri, bebeğin hassas cildinin nefes almasına imkan sağlarken, cildinin tahriş olmasını önlemeye de yardımcı oluyor. Üstelik karanlıkta parlayan bir düğmesi olan emzikler, ışıklar kapalıyken bile annelerin emziği kolayca bulmalarına olanak sağlıyor.

Tatsız ve kokusuz olduğu için bebekler tarafından kabul edilmesi kolay olan emziklerin, saklama kutusu aynı zamanda sterilizasyon görevi de görüyor. Emzik, saklama kutusunun içerisine konarak 25ml su ile mikrodalgada 700W’ta 3 dakikada sterilize edilebiliyor.

https://www.facebook.com/PhilipsAventTR
https://twitter.com/PhilipsAventTR
https://instagram.com/philipsaventtr/
https://www.youtube.com/c/ PhilipsAventTurkiye

www.avent.com.tr

Related Posts

Bir yorum bırakın

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın