Anasayfa En Çok Okunan Haberler İngilizce medikal ve bilimsel sunumlarınız için destek programı

İngilizce medikal ve bilimsel sunumlarınız için destek programı

Yazar: Tuna Yıldırım

Eczacılar ve doktorların yanı sıra tüm sağlık profesyonelleri, günümüzde katıldıkları uluslararası konferanslarda bilim dili olarak kabul edilen İngilizceye hakimiyetleriyle de dikkat çekmek zorundalar.

Uluslararası başarıyı hedefleyerek çalışmalarını sunmak isterken hak ettikleri değeri sunumlarıyla elde edebilmeleri için kendilerini daha özgüvenli bir şekilde ifade etmeleri bekleniyor. Medikal sektörünün ihtiyaçlarına göre hazırlanan “Medikal Sunum İngilizcesi Eğitimi” ile; Türkçe sunumlarda yaşanan rahatlığa, kelime ve ifade zenginliğine yakın düzeyde gerekli ifade becerisini kazanmak artık mümkün.

Profesyonelce yapılmış bir sunum için değişik ve ustaca seçilmiş kelimelere ihtiyaç var. Medikal sektörde uluslararası profesyoneller, doktorlar ve akademisyenler üzerinde olumlu izlenim yaratmak isteyen tüm uzmanların bu eğitimi almaları kendi alanlarında üstün başarılara imza atmalarını sağlayacak. Bilgilerini etkin bir şekilde muhatabına aktaran sağlık profesyonellerinin uluslararası alanda hem temsil hem de iş birliği olanakları giderek artacaktır.

“Medikal Sunum İngilizcesi Eğitimi’nin Temel Hedefleri

  • İngilizce sunumlarda kullanılan medikal literatüre uygun terim ve ifadeler,
  • Dinleyicinin ilgisini ve dikkatini çekme yöntemleri,
  • Gelen soruları rahat anlama ve cevaplandırma,
  • Özet, amaç, bulgular, yöntem ve sonuçların doğru ifadeleri,
  • Akıcı konuşma ve doğru telaffuz çalışmaları,
  • Örnek sunum çalışmaları ile öz güven.

Katılımcı Profili

“Medikal Sunum İngilizcesi Eğitimi” için gruplar maksimum 10 kişi ile sınırlandırılıyor. Katılımcıların çoğunluğu tıp dünyasında ve medikal sektörlerde uluslararası başarıyı hedefleyen profesyonellerden oluşuyor.

www.executiveenglishcoaching.com

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!