Anasayfa Haber Eczacıları yılda bir faturadan kurtaracak anlaşma için imzalar atıldı

Eczacıları yılda bir faturadan kurtaracak anlaşma için imzalar atıldı

Yazar: Hülya Yılmaz

Türk Eczacıları Birliği’nin Cardtek Firması ile geliştirdiği Eczacı Kart Projesi’nin en önemli basamağından biri olan Enerji alanındaki iş birlikteliğini, Gama Holding Gama Enerji İştiraki olan Gates Enerji firması ile 25 Ekim 2016 Salı Günü gerçekleştirdiği basın toplantısıyla Türkiye’ye duyurdu. Toplantıda TEB Merkez Heyeti Üyesi Eczacı Mehmet Emin Beyaz şunları aktardı:

“GATES Enerji A.Ş. ile anlaşmalar imzalandı. Diğer Sektörel anlaşmalarına vesile olması dileklerimle Hayırlı olsun… Türkiye ve Dünya’da Sağlığın en önemli temsilcilerinden birisi olan eczacılarımızın her platformda temsil gücünün artırılması için plânladığımız ‘Eczacı Kart’ ile Sektörel anlaşmalara imza atmaya başladık.

‘Eczacı kart’ Eczacıların her yerde profesyonel meslek sahibi bir eczacı olarak tanınmasına, eczacılık mesleğinin görünürlüğüne katkı sağlayacak bir kimlik kartı niteliğindedir. Aynı zamanda TEB Eczacı Kart ile indirimli işyeri anlaşmaları ve ödeme sistemlerinde yenilikçi teknolojiler aracılığıyla eczacılarımıza artı değer yaratan çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Hediyeler,indirimli seyahat ve konaklama imkanları, sağlık, eğitim, akaryakıt ödemeleri, yemek bileti, araç kiralama gibi pek çok kolaylığı anlaşmalı kurumlar üzerinden TEB Eczacı Kart ile eczacılarımıza ulaştıracağız.

Hem Isıtma-soğutma hem de eczanedeki teknik ekipman açısından enerji giderleri eczacılarımız için önemli maliyet kalemlerinden bir tanesi. Bu Konuda GAMA Enerji iştirakı olan GATES Enerji A.Ş. ile bugün önemli bir işbirliği anlaşması imzaladık çok iyi bir iskonto ile. Hayırlı olsun.

Not:Eczacı Kartını alan Meslektaşlarımız Kartlarını aktifleştirmeyi unutmasınlar.Eczacı Kartı alamayan meslektaşlarımız da odalarına veya TEB’e doğrudan başvurabilirler.”

GAMA Enerji AŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Sıtkı Şerifeken de uyguladıkları indirimle eczanelerin yıl içinde 1-1,5 fatura bedeli kadar tasarruf edebileceklerini söyledi. Temiz enerjiyi desteklediklerini ifade eden Şerifeken, “Unutulmamalıdır ki, sağlığın hayatımızdaki önemi tartışılmazdır. Bunu bizlerin ayaklarına kadar getiren eczanelerimize bir nebze de olsa destek olabilmek, bizim bu anlaşmadaki en büyük gurur kaynağımız olacaktır.” dedi.

Daha önce yapılan diğer anlaşmalar: Sarar, EDM, Vialand, Kudret İnternational Hospital, Kudret Göz Hastanesi, Funclub, Vera Delta, Egaş Eczane Gereçleri, Avis, Crowne Plaza, Lidyana, Afiş Tur.

Related Posts

Bir yorum bırakın

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın