Anasayfa Kose Yazilari colour fit

colour fit

Yazar: Oya Komar

“Henüz seneye başlayalı 4 gün olmuş, dinlenmeyi gerektirecek bir durum yok” diyen, mantığı tartışılır bir motivasyonla, senenin bu ilk pazar gününden “RENKLİ BİR MERHABA!” demek istedim 🙂

Dilerim kendinizden memnun kaldığınız bir seneyi geride bırakmış ve yeni sene için kendinizden beklentilerinizi tanımlayabilmişsinizdir.

Sizlerle paylaşmak istediğim 3 başlığı dikkatinize sunmadan önce iki hatırlatmam var:

1) Yeni seneye “kendini tanıma” veya “mesleki gelişim”e yönelik bilgi donanımıyla başlamak isteyenler için seanslar, bireysel ve kurumsal eğitimler aynen devam ediyor. 2020’nin ilk yarısında eğitimlerin farklı alanlara dokunarak çeşitlenmesi üzerine çalışıyorum bugünlerde..

2) Nedeni yaş veya deneyimden kaynaklanan bir çene düşüklüğü müdür, yoksa misafirimi daha yakından tanıma isteği midir bilmiyorum ama 2019 seanslarımın ortalama süresinin 3 saat cıvarına uzadığını fark ettim 🙂

Renk grubunuzu bulmak için kullandığımız yöntem basit ve grubunuzu tespit etmek için geçen süre kısa… Seansta asıl yoğunlaştığımız konu “SİZ”siniz ve tespit ettiğimiz renklerinizi nasıl kullanırsanız seçimlerinizin kolaylaşacağı. Vaktiniz 1,5-2 saat cıvarıyla kısıtlı ise elbette sorun değil, seansa başlamadan bilmem yeterli. Yine de renk analizini keyif olarak düşünmenizi ve kendinizi şımartacak süreyi kendinize ayırmanızı öneririm.

Dilerim renkli başlıklar renklere dair en az bir sorunuza yanıt verecektir. Bir sonraki e-bültende yanıtlanmak üzere sorularınızı memnuniyetle iletebilirsiniz.

2020’nin sizlere, sağlığın, keyfin, bereketin ve umudun renkleriyle dokunmasını dilerim.

 

Oya Komar

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!