Anasayfa En Çok Okunan Haberler BD Sağlık Öncüleri eğitimlerle 6 yılda 100 bin sağlık çalışanına ulaştı

BD Sağlık Öncüleri eğitimlerle 6 yılda 100 bin sağlık çalışanına ulaştı

Yazar: Tuna Yıldırım
Dünyanın önde gelen medical teknoloji şirketi Becton Dickinson (BD) Türkiye tarafından sağlık hizmetlerinde yüksek standartlara ulaşılması ve sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek adına hayata geçirilen BD Sağlık Öncüleri Programı 6. yılını geride bıraktı. Program kapsamında bugüne kadar 100 binden fazla sağlık çalışanına eğitim verildi.
Program kapsamında BD Sağlık Öncüleri; Laboratuvar, Acil, Yoğun Bakım, Cerrahi, Poliklinik ve Servislere özel olarak hastane enfeksiyonları, iğne batma ve kesici-delici alet yaralanmaları, doğru numune yönetimi, kan kültürü alım teknikleri, doğru ilaç uygulamaları, damar erişim yönetimi, akan hücre ölçer prensipleri, hücre veri analiz yöntemleri, fıtık tedavisi, doğru insulin enjeksiyon tekniği ve bunun diyabet yönetimindeki önemini anlatan konularda eğitimler veriyor ve ödül programları düzenliyor.
Hedefleri arasında, iyi ve güvenli uygulamalara yönelik programlar sunmanın ötesinde; pazar şekillendirme politikaları ile erişimi artırmak, halk sağlığını doğrudan ilgilendiren konularda farkındalık yaratmak ve alanında uzman bir ekip yaratmak yer alan BD Sağlık Öncüleri için BD Türkiye Genel Müdürü Ayşe Şanlıoğlu, “Şirket olarak amacımız Türkiye’de sağlığı geliştirmek ve bunu sadece satış ekiplerimizle değil; pazarlama, operasyon, finans, insane kaynakları, kamu ilişkileri vb. bütün ekiplerin yer aldığı tek bir takım olarak gerçekleştirebiliriz. Türkiye’de sağlığı geliştirme misyonuyla var gücümüzle çalışıyoruz. Hepimiz her yeni güne aynı misyon ve amaçla başlıyor, bunu gururla yerine getiriyoruz. Bu kapsamda sektöre yön veren lider pozisyonumuz ile hareket ederken dokunabildiğimiz her paydaşımızı harekete geçirmek adına çaba sarf ediyoruz. Her anlamda yenilikçi ve güvenilir bir çözüm ortağı olma konumumuzu her geçen gün güçlendiriyoruz” dedi.

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!