Anasayfa En Çok Okunan Haberler Bayer ile kadınların en iyi arkadaşı artık “Pepapp”

Bayer ile kadınların en iyi arkadaşı artık “Pepapp”

Yazar: Ecza Gündem Editör

Bayer Kadın Sağlığı Ekibi, kadınların özel günleri için geliştirilen mobil uygulama ile yeni bir iş birliğine imza attı. Dijital bir kadın asistanı olan Pepapp, kadınların özel günlerinde onlara bilgilendirici tavsiyeler verirken aynı zamanda motive edici keyifli içerikler de sunuyor.

Bayer, dijital bir asistan olarak kurgulanan, özel günlerinde kadınların yanında olan Pepapp mobil uygulaması ile yeni bir iş birliğine imza attı. Pepapp; kadınların regl ve ovülasyon dönemlerini takip ediyor, bu günlerde onlara bilgilendirici ve eğlendirici tavsiyelerde bulunarak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor.
Kadınların “en iyi arkadaşı” olma misyonuyla yola çıkan, deneyimli kadın doğum uzmanlarının ve hemşirelerin içerikleri kontrol ederek destek verdiği Pepapp uygulaması için Bayer Kadın Sağlığı Satış ve Pazarlama Müdürü Berkin Gökbudak uygulamanın kadın sağlığı açısından önemine dikkat çekiyor: “Bayer olarak doğum kontrol yöntemleri konusunda kadınları daha çok bilinçlendirmeyi ve onların her anında yanlarında olmayı amaçlıyoruz.”

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Sektördeki Gözünüz

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!