Anasayfa Basın Toplantıları - Etkinlik 50 Yıldır Vicks Kullanıyoruz

Dünyada 125, Türkiye’de ise 50 yıldır tüketicilerle buluşan Procter and Gamble (P&G) markası Vicks; Türkiye’deki 50’nci yaşını görkemli bir törenle kutladı.

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, “Türkiye’de 16 farklı markamızla tüketicilerin yaşamlarına değer katıyoruz. Vicks gibi hemen hemen her eve giren bir markanın ülkemizde yarım yüzyılı doldurmuş olmasından dolayı çok gururluyuz” dedi.

P&G’nin eczane kanalındaki iş ortağı Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın Genel Müdürü Canan Bademlioğlu “Sağlıkta yaşam kalitesini artırarak; çağdaş, güvenilir, yenilikçi çözümlerle hayatın her evresinde yer alıyoruz. Bir nesil büyürken yanında olan Vicks markasını da 50 yıldır büyük bir gururla temsil ediyoruz” diye konuştu.

Türkiye’de yarım yüzyıldır kullanılan Vicks, 50’nci yıldönümünü düzenlenen görkemli bir törenle kutladı. Törene, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ve P&G’nin eczane kanalındaki iş ortağı Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın Genel Müdürü Canan Bademlioğlu’nun yanı sıra; çok sayıda davetli katıldı.

Vicks’in Türkiye’deki 50 yıllık macerasının anlatıldığı etkinlikte konuşan P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, P&G olarak, güvenilir markalarıyla Türk tüketicilerin hayatlarına dokunmaya ve onların günlük yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalara devam ettiklerini ifade etti. “Bugün her 10 evden 9’unda en az 1 P&G ürünü bulunuyor. Vicks gibi tüketiciler tarafından tercih edilen ve Türkiye’de satılan ürünlerinden %80’inden fazlasını ülkemizde üreten bir markamızın Türkiye’de yarım yüzyılı doldurmuş olmasından dolayı çok gururluyuz” diye konuşan Turnaoğlu, Türkiye’nin P&G’nin büyüme motoru olan ülkelerden biri olduğunu söyledi. Turnaoğlu, “Türkiye, gerek genç nüfusu gerekse de hızla büyüyen yapısıyla dinamik bir pazar. P&G’nin Türkiye’deki repütasyonu Avrupa’da ve dünyada 3’üncü sırada. P&G Türkiye, kısa bir süre önce Türkiye de dahil olmak üzere 8 ülke için HUB haline geldi. P&G Türkiye merkez ofis liderliğinde yönettiğimiz ülkelere yeni ülkeler bağlandı. Bugün itibariyle, Türkiye, 6 farklı saat diliminden ülkeyi yönetiyor. Artık Orta Asya’da 7 ülkenin yönetimini İstanbul’dan gerçekleştiriyoruz” dedi.

P&G’nin eczane kanalındaki iş ortağı Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın Genel Müdürü Canan Bademlioğlu ise konuşmasında şunları söyledi: “Sağlık alanındaki faaliyetlerimizi, dünyadaki öncü kuruluşlarla yaptığımız iş birlikleri ile güçlendiriyor, ülkemizde hastaların doğru tedaviye ulaşmalarına katkı sağlıyoruz. 70 yılı aşkın süredir yer aldığımız sağlık sektöründe, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama olarak önümüzdeki dönemde, köklü geçmişimize, hastalara ve topluma karşı taşıdığımız sorumluluk bilinciyle yenilikçi ürün ve tedavilerin ülkemize kazandırılmasını hedefliyoruz. Konusunda dünya lideri olan 19 farklı iş ortağımızın bilgi birikimini ve deneyimini kendi üretim, pazarlama ve satış süreçlerimizde değerlendirerek, sağlık hizmeti anlayışımızı sürekli geliştirmeyi hedefliyoruz.”

Get more stuff like this

Subscribe to our mailing list and get interesting stuff and updates to your email inbox.

Thank you for subscribing.

Something went wrong.

Related Posts

Bir yorum bırakın

Bu site dolaşımınızı kolaylaştıracak çerezler içermektedir. Sizin bunu kabul ettiğinizi varsaysak da yine de sizden onay almak isteriz. Kabul ediyorum Devamını oku...

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın

MEDİKAL İÇERİKLER İÇİN HEMEN
ABONE OLUN

Siteye abone olunca en son haberlerden anında bilginiz olacak ve size özel medikal içerikleri görmeye/okumaya başlayacaksınız.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üzgünüz birşeyler hatalı

Bu form, sizi proje güncellemeleri nden haberdar etmek ve sizi bülten listemize ekleyebilmemiz için ad ve e-posta toplar. Gönderilen verilerinizi nasıl koruduğumuz ve yönettiğimize dair tüm hikaye için gizlilik politikamıza göz atın!